Červen 2008

Fotka z HSM 3

30. června 2008 v 16:27 | Peťule |  HSM 3
tak tohle je luxusní fotka
zdroj: zacdavidefron.blog.cz

změny vzhledu hereček

18. června 2008 v 18:19 | Peťule |  Herečky
LINDSAY LOHAN:
Lindsay Lohan

Matt Czuchry fotky

17. června 2008 v 18:20 | Peťule |  Gilmore girls

Alexis Bledel fotky

17. června 2008 v 18:14 | Peťule |  Gilmore girls

Lauren Graham

17. června 2008 v 18:01 | Peťule |  Gilmore girls
http://ferhatt.googlepages.com/lauren-graham-1024x768-22315.jpghttp://www.gilmorovadevcata.unas.cz/49184_8SPUOL3NS4888D3BCHVSKZTKK46H8B_lauren_graham_hq_sag_dress_750_H133736_L.jpg
http://img234.imageshack.us/img234/8895/31pt0.jpg

Gilmorky

17. června 2008 v 17:55 | Peťule |  Gilmore girls
Takže jelikož zase dávají gilmorova děvčata tady máte pár foteček
Rory
Lorelai
Logan
Gilmore-Girls-tv-07.jpg
Luke
Gilmore-Girls-tv-06.jpg
Christopher (Roryin otec)
Gilmore-Girls-tv-08.jpg
Sukie
Gilmore-Girls-tv-09.jpg
Emily a Richard
Gilmore-Girls-tv-27.jpg
Jess
GilmoreGirlsS6-29.jpg
Lane
Gilmore-Girls-tv-38.jpg
Paris
Gilmore-Girls-tv-34.jpg
Michel
Gilmore-Girls-tv-40.jpg
Slečna Petty
Gilmore-Girls-tv-26.jpg
Kirk
Gilmore-Girls-tv-30.jpg
Všichni
Gilmore-Girls-tv-41.jpg
Gilmore-Girls-tv-41.jpg
Gilmore-Girls-tv-10.jpg
GilmoreGirlsS6-13.jpg

Higher Ground fotky + videjka

12. června 2008 v 17:27 | Peťule |  Cesta vzhůru- Higher Ground
shelby a scott

shelby a juliette


scott v horizontu( tak se nazývá ta škola)

obal dvd hihger ground

scott

videjka cesty vzhůru

12. června 2008 v 17:14 | Peťule |  Cesta vzhůru- Higher Ground
Proběhla menší aktualizace, 3 videa nahoře ve formátu MOV (doporučuju stáhnout Quicktime a pak uložit videa na disk), 4 nové ve formátu RM (Real Player, ale stačit vám bude i Real Alternative). Ostatní najdete odkazech dole (Joe Lando TV). Jsou tam vždy 2 celé epizody jako streming video (na který znovu potřebujete Real Player nebo RA), ale ta kvalita je pochopitelně dost hrozná. Na tom druhym linku jsou klasický mpg, který jdou i stáhnout, ale většinou je tam jen Peter a Sophie, takže nic moc. Ale pár kusů je tam dobrejch. S nějakým videem obecně z HG je to těžký, jelikož na netu vpodstatě neexistujou. Jestli se něco objeví (jako že teda asi ne), dám vědět. Respect to Judy.


"You are so way creepy..."
1945 KB MOV

"Hiding From Life"
2921 KB MOV

"Scott will come around"
1345 KB MOV

"Shelby comes back"
6100 MB RM

"Finding Shelby"
3700 MB RM

"You can have me"
6900 MB RM

"Mended Fences"
4500 MB RM

obsah Cesty vzhůru neboli Higher Ground

12. června 2008 v 17:11 | Peťule |  Cesta vzhůru- Higher Ground
Do resocializačního střediska Mount Horizon uprostřed kanadských lesů přiváží šestnáctiletého Scotta Barringera (Hayden Christensen) bezradný otec, když zjistí, že hvězda školního fotbalového týmu bere drogy a začíná být naprosto nezvladatelná. Co ovšem netuší, je důvod: Scotta svedla jeho půvabná mladá naoko ctnostná macecha, což nezralou psychiku teenagera naprosto rozvrátilo. Na začátku se Scott tvrdě střetne se šéfem Horizontu Peterem (Joe Lando, známe ho z veleúspěšné Doktorky Quinnové), též bývalým narkomanem, nyní milovníkem horolezectví, který svou práci bere jako životní výzvu. Dostává se mezi partu podobně vykolejených vrstevníků. Je tu Shelby (A. J. Cook), která ve čtrnácti utekla z domova a vydělávala si na drogy prostitucí, šestnáctiletý Ezra (Kyle Downes), který se pokusil o sebevraždu, bulimička Juliette (Meghan Ory), zničená svou matkou a jejími pěti manžely, hispánec Augie (Jorge Vargas), dyslektik, jenž byl pod vlivem staršího bratra na nejlepší cestě do gangu. Děti poznamenané zneužíváním, rodičovským alkoholismem, pocity méněcennosti a viny.

V šestnácti můžeš všechno získat nebo také všechno ztratit. Dva velmi známí televizní producenti: několikrát oceněný Michael Braverman (Nemocnice Chicago Hope a Life Goes On) a Doug Schwartz (mezinárodní hit Pobřežní hlídka), spolu s kanadským producentem Haroldem Tichenorem (The Crow) a hvězdou jednoho slavného a nekonečného seriálu, který nyní opět vysílá České televize, Joe Lando (Sully z Dr. Quinnové) spojili tvůrčí síly a vytvořili seriál ze života narušené mládeže. Ústředním tématem je hledání souvislostí a příčin stojících na počátku problémů, uvolňujících lavinu beznaděje a pádu. Nejen to, seriál sleduje, jak je těžké učit se návraty do běžného života, vrátit se znovu do rodiny, do školy. Venkovský tábor Horizont, obklopen do nebe tyčícími se špičkami borovic a hor, připomíná odlehlé horské klimatické lázně, ne záměrně izolovanou školu pro citově narušené dospívající lidi. Ve třídách "pod stromy", ve společných ložnicích a společné jídelně začíná návrat do normálního života, v pohodlně zařízeném táborovém prostředí panuje uklidňující klima. Klima divoké přírody naopak připravuje chvíle vzrušení při slaňování, kanoistice. Náplast na rozbolavělou duši mladého člověka může být závěsné létání stejně jako jízda v kajaku, v táboře však nejde jen o zábavu. To co je obklopuje, je nové - režim práce, studium, pečování o společné prostory. Jak jinak, to je cesta, to všechno jim pomáhá překonávat krize, závislost na drogách, zapomenout a vzpamatovat se ze vzpomínek na zneužívání v rodině a jiná traumata. Televizní společnost ABC Family a její autoři Michael Braverman a Matthew Hastings usilovali o rodinný seriál, který měl postihnout hlavní problémy americké mládeže a naznačit, jak je co nejúčinněji řešit. Proto uvedli na scénu resocializační středisko s progresivními výchovnými metodami. Teenageři se škraloupem na mravním profilu se zde prostřednictvím zvýšené fyzické a psychické zátěže učí spolupráci a pochopení pro druhé. Bez toho se totiž při návratu "do civilu" neobejdou. Autoři namíchali osvědčené ingredience: mládí a krásu v podání mladistvých delikventů, dramatické výchovné problémy, mužný vychovatelský tým s přirozenou autoritou a herecké hvězdy v podání Haydena Christensena, Joe Landa, A. J. Cook a Rogera R. Crosse.
OBSAZENÍ: Joe Lando (Peter Scarbrow) Anne Marie Loder (Sophie Becker) Sean Campbell (Sheriff Curtis Swann) Jim Byrnes (Frank Markasian) Hayden Christensen (Scott Barringer) A. J. Cook (Shelby Merrick) Meghan Ory (Juliette Waybourne) Kyle Downes (Ezra Friedkin) Kandyse McClure (Katherine Ann Cabot) Jorge Vargas (Auggie Ciceros) Dmitry Chepovetsky (Jeff Wilton) Sarah Wong (Gracie Yao) Benita Ha (Annie Yao) Kyle Alisharan (Hank Ferris) Roger R. Cross (Roger Claypool) Brittney Irvin (Jess Merrick) Kett Turton (David Ruxon) Deborah Odell (Hannah Bauer-Barnes) EXECUTIVE PRODUCERS: Frank Giustra Harold Tichenor Matt Hastings Michael Braverman Doug Schwartz CO-EXECUTIVE PRODUCER: Joe Lando PRODUCER: George Horie PRODUCTION COMPANY: Lions Gate Television, Also Known As: "Cliffhangers" (1999) (USA: pracovní název) Runtime: 45 min. Country: Canada (Vancouver, BC) Language: English Color: Color Last Aired: CT1, WAM!, SuperMax, MOVIEplex
Scott BarringerShelby MerrickShelby a Scott


Juliette WaybourneAugusto CicerosKatherine Cabot


Daisy LipenowskiEzra FriedkinObrázky ČT


Peter ScarbrowHannah BauerSophie Becker

Cesta vzhůru

12. června 2008 v 17:01 | Peťule |  Cesta vzhůru- Higher Ground
Tákže tenhle novej serialek začaly dávat minulej týden na ČT 1 a řeknu vám teda je to moc super je to o dětěch ve věku kolem 16 let kteří se dostali na zcestí např. brali drogy, fetovali nebo dokonce braly peníze za sex. Bývá to každý všední den 14: 50.
Postavy:

Vedoucí a šéf školy Horizont PETER SCARBROW, vybudoval společně s majitelem školy a zakladatelem Frankem Markasianem tuto pozoruhodnou a progresivní školu pro narušenou mládež. Uprostřed neustále obtížemi hrozících situací vidí Peter Horizont jako bezpečné útočiště pro tuto skupinu dospívajících, kteří zde nalézají způsob seberealizace, znovu nalézají důvěru v sebe sama, naleznou někoho, kdo poradí co dál. Jak bylo řečeno, není to zadarmo. Všichni se musí podílet na plnění povinností, držet se pravidla: žádné drogy, žádný sex a žádné násilí, žádný útěk! Protože i Peter prošel nelehkým obdobím svého dospívání, vyléčený ze závislosti na kokainu a heroinu, tak o to více teď chápe a dokáže se přiblížit svým svěřencům. Jeho život po nevydařeném manželství dostal znovu smysl až v Horizontu, kterému se věnuje 24 hodin denně. V jeho těžké práci mu pomáhají Hanna a Sophie. Pro Petera není lehké mít svěřence pod kontrolou, zabezpečovat chod celého tábora.

SOPHIE BECKER je nějakým způsobem zapletená s Peterem a poprvé se nám představuje ve druhé epizodě. Poté co se rozhodne Hannah odejít z Horizontu, Sophie, která se vrací z expedice v Tibetu, nastupuje na její místo. Zároveň se postupně sbližuje s Peterem. Sophie ale trpí endometriosou - tz. že nemůže mít děti a proto ji práce v Horizontu tolik baví. Má ráda Petera, ale odmítá ho, jelikož nechce, aby se o jejím problému dozvěděl, protože ví, jak moc Peter touží po štastné rodině. Někdy je Sophie dost prudérní, což vadí speciálně Shelby. Shelby a Daisy se také jako první svěřuje se svojí "indispozicí" a to vede ke vzájemnénu porozumění mezi ní a Shel. Každopádně v posledním díle má Sophie Petera opravdu hodně ráda.
HANNAH BAUER-BARNES hrozně sympatická žena - taková supr máma. Má v péči právě Dobrodruhy, je starostlivá a k sobě velice kritická. S Peterem jsou dobří přátelé. Je vdaná a nakonec se rozhodne opustit Horizont, aby zachránila svůj vztah a manželství. Navíc je zlomená po úspěšné sebevraždě nového studenta, ze které se obviňuje a Peterovi říká, že už neví, jak těm dětem pomoci. Kdyby zůstala v Horizontu a rozvedla se, možná by se stalo něco mezi ní a Peterem (ale to by musel fungovat jukebox U Rastyho). Osobně se mi Hannah líbí mnohem víc než Sophie a je škoda, že nezůstává v Horizontu.

ROGER CLAYPOOL je v pohodě, je to nejjednodušší cesta, jak ho popsat. Je prvním z instruktorů, se kterým se setkáme v prvním díle. Je celkem respektovanou postavou seriálu a dobře chytá uprchlíky - vždycky je najde. Roger hrával fotbal (což dá najevo Scottovi) a je dyslektik (což pozná Auggie). Nejlepší scény má v 17. díle, kdy je pověřen dočasným vedením Horizontu a zvlášť dobrý jsou jeho scény s Auggiem (místo knihy walkman, místo psaní plátno), kdy Roger projevuje notnou dávku empatie. Je to mistr a je strašně chytrej :-) Mimochodem Roger R. Cross je jedním z nejznámnějších herců z celýho seriálu, má za sebou už slušnou řádku rolí. Jak jsem řek, checkujte 17. epizodu.


SCOTT BARRINGER býval výborným studentem a fotbalistou, který však propadl díky prožitému traumatu drogám a stal se z něj odpadlík. Jeho rodiče se rozvedli a otec, se kterým Scott zůstal, si našel novou přítelkyni, která Scotta zneužívala. Byl vyhozen z fotbalového týmu a jeho otec se rozhodl poslat ho do Horizontu. Skotý je nejlepší z celýho seriálu, ihned se stává idolem Juliette i Shelby a narozdíl od Augga působí celkem věrohodně - není to žádnej dokonalej charakter. Jeho postavička mě inspirovala k vytváření těchto blbostí a scény se Scottem se pro mě staly později jakousi drogou, kterou jsem si musel 2x týdně pustit do žíly. Především jeho "crying art scenes" jsou uchvatné, a že jich zde není málo. Vivat Scott Barringer! Simply heartbreaker...

SHELBY MERRICK prošla podobným traumatem, kdy ji zneužíval nevlastní otec, přestože to její matka věděla. Shelby utekla z domova a živila se jako prostitutka se svou nejlepší kámoškou Patty v Santa Monice, aby přežila na ulici, brala drogy a nakonec našla svého biologického otce v Los Angeles, který ji poslal do Horizontu. Shelby se postupně dává dohromady se Scottem, a tak vzniká velice kontroverzní dvojka, která má neustále s něčím problémy. Osobně mám rád Shelby hlavně pro její styl vedení dialogu a myslim, že má taky občas slušný gegy. Shelby po nějakém čase odjíždí domů, aby pomohla ignorantské matce v péči o nevlastního otce, který prodělal infarkt. V přímé konfrontaci s ním se jí vrací traumatizující vzpomínky na dětství a nakonec otce udává policii a vrací se zpět do Horizontu.

JULIETTE WAYBOURNE neměla nikdy problémy jako ostatní, byla z dobře situované rodiny, její matka byla ale perfekcionistka, brzy se rozvedla a Julliete vyrůstala v několika domácnostech. Začala trpět bulímií, nezvládala nároky své posedlé matky a její biologický otec (pilot, takže neměl nikdy čas) ji proto přivedl do Horizontu, kde neustále laboruje s nechutí k jídlu, zničeným sebevědomím a vlastní nerozhodností. Jul působí dost jako malá a možná taky taková má být, každopádně ten českej dabing zní hrozně dětsky, v originále má mnohem přirozenější hlas a člověk si tak o ní uplně nezkazí dojem. Každopádně hraje roli seriálové princezny, ale musim uznat, že je to holka pěkná... Na začátku se Scottem, později nikdo jiný než Auggie.

EZRA FRIEDKIN byl jako malé dítě adoptován, nikdy nepoznal své pravé rodiče. Jeho nevlastní rodiče ho spíše využili k záchraně manželství. Býval často obětí jejich neustálých sporů a násilností, útěchu začal hledat v drogách (ketamin), které ho málem zabily. Zbýval už jenom Horizont... Ezra se zpočátku zajímá o Shelby, která však jaxi nejeví zájem o jeho gentlemanské komplimenty a tak spřízněnou duši nalézá až s příchodem Daisy. Při příjezdu svých nevlastních rodičů upadá do hluboké deprese a smutek ventiluje chemickou cestou. Ezra je klasickej přemoudřelej nesportovní týpek, ale blýskne se divadelní inscenací a pašováním kofeinu a teinu.

KATHERINE ANN CABOT afroameričanka, žila v narušeném vztahu se svými adoptivními rodiči, poté co jim zemřela jejich vlastní dcera. Narozdíl od Ezry měla to štěstí, že se k ní chovali dobře. Kat ale cítila, že jim nedokáže nahradit jejich vlastní dceru a často trpěla depresemi. Rodiče jí navrhli změnu prostředí. Horizont. Kat je tady nejdéle ze všech Dobrodruhů a připravuje se průběžně na závěrečné zkoušky, chce se tu stát instruktorkou. Sama se ještě viní ze smrti své nevlastní sestry, která se utopila. Díky pátrání po Jul se seznamuje s členem záchranářů Hankem (těžkej pohodář), na můj vkus ale Kat přehnaně moralizuje a působí až příliš slušně.

AUGGUST "Auggie" CICEROS vyrůstal v početné rodině na periferii španělské čtvrti, maloval graffiti, flákal se se svojí crew a brzy se se stal členem drogového gangu. Byl zatčen a poslán do vězení pro mladistvé. Narodil se s dyslexií a své přednosti dokázal uplatnit až v Horizontu. Augg je celkem sympatickej a narozdíl od Scotta mu nedělá problémy působit v kolektivu, na druhou stranu působí na svůj věk možná až příliš rozumně. Po návštěvě svého rodného ghetta ovlivněn svým bratrem k prodeji drog, ale včas od toho dává ruce pryč.


DAISY LIPENOWSKI upřednostňovala jméno Daisy Graves, nosila gotické šaty a make-up a za maskou skrývala nenávist ke svým, alkoholem posedlým rodičům. Oblíbila si smrt. Když ji rodiče začali mlátit, vrátila to otci žehličkou (plus golfovou holí) a byla vzápětí poslána do Horizontu. Vyléčit se...Tady Daisy ihned rozvíří hladinu tzv. normálního života. Po autonehodě a smrti své matky se částečně udobřuje s otcem. Její osud je v kartách, postupně se stává nejlepší přítelkyní Shelby a Ezího.

DAVID RUXON jen synem generála a dostává se do Horizontu o něco později než všichni ostatní. Taky brzo odjede domů, ale v závěru se opět vrací, tentokrát na podnět své matky. David míval dříve problémy s váhou a má ADD (Attention Deficit Disorder - duševní porucha, nedostatek pozornosti). Každopádně během svého prvního pobytu ve škole dokáže všechny pořádně naštvat. Po návratu z trestné výpravy si částečně porozumí se Scottem a odjíždí zase zpět. Když přijede podruhé, přiváží s sebou drogy, zajímá se o Daisy a znemožňuje Ezru. Jinak je to mistr a má suprový gegy.

JESS MERRICK, je mladší sestra Shelby. Byla zneužívána nevlastním otcem stejně jako Shelby, která o tom neměla ani tušení. Vidí se spolu znovu, až když se Shelby vrací pomáhat domů a Jess vzápětí zjišťuje, jaká je pravá minulost její sestry. V závěru po zatčení jejího nevlastního otce utíká trochu nelogicky z domova do Horizontu.Každý má svou bolest. Pro tyto mladé lidi je východiskem jen cesta začínající v Horizontu, cesta k novým nadějím, k lepší budoucnosti, splněným snům a novým přátelstvím.

Olsenky

12. června 2008 v 16:54 | Peťule |  Herečky
Ashley
Mary-Kate a Ashley
Mary-Kate
Ashley
zdroj konenca.blog.cz

Petice pro 4 sérii VM

7. června 2008 v 14:17 | Peťule |  Ostatní
takže kdo chcete 4 série Veroniky Mars hlasujte na této stránce na petici
tady stránka s peticí tam dáte click here to sign petition na další stránce zadáte svoje jméno emailovou adresu a komentář zatrhnete public a dáte prewiew your signature to je vše

Soutěž o foťáček

7. června 2008 v 14:13 | Peťule |  Ostatní

takže tady jsou otázky:

1, Kolik bude na Blog.cz založených blogů k 15.6. 2008 12:00?" ( jen tipněte)

2, Jaká je poslední novinka na blog.cz? nápověda je to 28. května 2008 kdyby náhodou náká novinka přibyla

3, Mezi kolik nejnavštěvovanějších serverů patří blog.cz?

takže ty druhé dvě otázky nejsou těžké stačí se jen podívat na jeden server no a vy jistě víte jaký

CO může tipující vyhrát?:

Tipující, který se svým tipem nejvíce přiblíží přesnému počtu blogů, vyhraje digitální fotoaparát Samsung S630 + 2 GB kartu. Tuto cenu zároveň vyhraje i ten, na jehož blogu bude vítězný tip!


Postavy Heroes

1. června 2008 v 18:10 | Peťule |  Heroes
Postavy 2.série
PostavaJménoHerecDatum narození
PovoláníPůvodSíla
Claire BennetHayden Panettiere21.08.1989
Rozleskávačka na střední školeOdessa, TexasRegenerace
Adam Monroe
(Takezo Kensei)
David Anders11.03.1981
dříve SamuraiRegenerace
Maya HerreraDania Ramírez30.11.1980
Dominican RepublicZatím nepojmenovaná schopnost
Alejandro HerreraShalim Ortiz26.02.1982
Dominican RepublicZatím nepojmenovaná schopnost
Molly WalkerAdair Tishler03.10.1996
StudentkaBrooklyn, NYJasnovidnost
Monica DawsonDana Davis
CopyCatServírkaAdoptivní paměť
Elle BishopKristen Bell18.07.1980
Agentka SpolečnostiBlesky
Bob BishopStephen Tobolowsky30.05.1951
Hlava SpolečnostiAlchymista
Maury ParkmanAlan Blumenfeld
Philadelphia, PATelepatie
West RosenNick D'Agosto17.04.1980
studentCosta Verde, CALétání
Matt ParkmanGreg Grunberg11.07.1966
PolicistaLos Angeles, CaliforniaTelepatie
Nathan PetrelliAdrian Pasdar30.04.1967
PolitikNew York CityLétání
Peter PetrelliMilo Ventimiglia08.07.1977
Ošetřovatel na volné nozeNew York CityEmpatická mimika
Micah SandersNoah Gray-Cabey16.11.1995
StudentLas Vegas, NevadaTechnopat
Niki / Jessica SandersAli Larter28.02.1976
Web-StriptérkaLas Vegas, NevadaNiki: žádná
Jessica: nadlidská síla
Mohinder SureshSendhil Ramamurthy17.05.1974
Profesor genetikyMadras, Indiažádná
Pan BennetJack Coleman21.02.1958
člen SpolečnostiOdessa, Texasžádná
Gabriel Gray / SylarZachary Quinto02.06.1977
HodinářNew York CityIntuitivní inteligence
Hiro NakamuraMasi Oka27.12.1974
Zaměstnanec softwarové firmyOklahomaOvládá časoprostor
The HaitianJimmy Jean-Louisneznámý
člen SpolečnostiPetion Ville, HaitiUmí vymazat vzpomínky
Postavy 1.série
PostavaJménoHerecDatum narození
PovoláníPůvodSíla
CandiceMissy Peregrym16.06.1982
členka Společnostitvorba iluzí
Simone DeveauxTawny Cypress28
Obchodnice s uměnímNew York Cityžádná
D.L. HawkinsLeonard Roberts17.11.1972
Uprchlý trestanec, bývalý stavařLas Vegas, NevadaProcházení pevnou hmotou
Isaac MendezSantiago Cabrera05.051978
Umělec, tvůrce comixůNew York CityJasnovidectví
Eden McCainNora Zehetnerneznámý
členka SpolečnostiOklahomaOvládání mysli
Ve vedlejších rolích
Charlie Andrews
(Jayma Mays)
Ando Masahashi
(James Kyson Lee)
Chandra Suresh
(Erick Avari)
Brody MitchumHal SandersAudrey Hanson
(Clea DuVall)
Dale SmitherClaude
(Christopher Eccleston)
Meredith Gordon
(Jessalyn Gilsig)
Jackie WilcoxJanice ParkmanKimiko Nakamura
Kaito Nakamura
(George Takei)
Zane TaylorDr. Witherson
FBI Agent
(Stacy Haiduk)
Hank & LisaSanjog Iyer

HEROES

1. června 2008 v 17:53 | Peťule |  Heroes
Jako úplně zatmění se po celé zeměkouli šíří temné stíny. Ale mezi lidmi žijí jedinci, kteří ovládají zvláštní schopnosti. Aniž by zatím o sobě věděli, jejich společným osudem je zachránit svět…
Žánr: Drama / Sci-fi / Fantasy
Země: USA
Délka jednoho dílu: 60 minut
Začátek: V Pondělí 24. září 2007 odvisílala stanice NBC první díl 2. serie seriálu Heroes
Režie: Greg Beeman, Allan Arkush, John Badham, Paul A. Edwards, Paul Shapiro, Adam Kane, Lesli Linka Glatter, Jeannot Szwarc
Producent: Tim Kring
Konkurence: Prison Break, Lost
Hrají: Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, Jack Coleman, James Kyson Lee, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell, Greg Grunberg, Zachary Quinto, Santiago Cabrera, Leonard Roberts, Clea DuVall, Missy Peregrym, George Takei, Eric Roberts, Christopher Eccleston, Eugene Byrd, Richard Roundtree, Jessalyn Gilsig, Erick Avari, Jayma Mays, Stacy Haiduk, Malcolm McDowell, Sakina Jaffrey, Brian Tarantina, Missi Pyle, David Anders, Colby French, Rena Sofer, Tawny Cypress, Stephen Tobolowsky, Lyndsy Fonseca, Elya Baskin, Holt McCallany, Cary-Hiroyuki Tagawa, Lauren Stamile
CSFD: http://www.csfd.cz/film/224293-heroes/
IMDb: http://www.imdb.com/title/tt0813715/
Oficiální stránky: http://www.nbc.com/Heroes/
heroes

Tom Welling

1. června 2008 v 17:51 | Peťule |  herci
Takže nějaky fotenky pro ty co radi sledujou Smalwille

2008

Alexis Bledel

1. června 2008 v 17:45 | Peťule |  Gilmore girls


Kristen Bell

1. června 2008 v 17:43 | Peťule |  Herečky
Tahle herečka je mi šíleně sympatická a je hrozně hezká tak ji sem dávám ptž se může najít spoustu lidí co ji má taky rádo a taky hraje v mym stášně oblíbeném seiálu Heroes o němž sem určo taky napíšu.


Ash v Hollywoodu

1. června 2008 v 17:19 | Peťule |  Ostatní Hsmáci
Ty šaty sou krasny co říkáte akorát je tam nějaká smutná.
¨zacdavidefron.blog.cz

Ashley photoshoot

1. června 2008 v 17:17 | Peťule |  Ostatní Hsmáci
066.jpg 067.jpg 068.jpg 069.jpg 070.jpg