Duben 2008

HSm3 Zanessa in Utah

27. dubna 2008 v 18:26 | Peťule |  HSM 3

Natáčení HSM3

27. dubna 2008 v 18:24 | Peťule |  HSM 3
zac efron shirtless 01
zac efron shirtless 03
zac efron shirtless 04
zac efron shirtless 06
zac efron shirtless 07
zac efron shirtless 08
zac efron shirtless 15
zac efron shirtless 16
zac efron shirtless 19
zac efron shirtless 20

Pro Tynu

15. dubna 2008 v 19:24 | Peťule |  Ostatní
tak snad se ti to bude líbit a ještě tohle jemoje ikonka tu si dej taky na blog

Zac odletěl na natáčení Hsm 3

15. dubna 2008 v 19:14 | Peťule
Efron-musical-3 zac-efron-high-school-musical-3-01 Efron-musical-3 zac-efron-high-school-musical-3-02 Efron-musical-3 zac-efron-high-school-musical-3-03 Efron-musical-3 zac-efron-high-school-musical-3-04 Efron-musical-3 zac-efron-high-school-musical-3-05 Efron-musical-3 zac-efron-high-school-musical-3-06 Efron-musical-3 zac-efron-high-school-musical-3-07
//<![CDATA[ //]]>

test podobnosti se zacem

8. dubna 2008 v 19:59 | Peťule |  Zac Efron
takhle se podobam zacovi je to takovej test podobnosti
physical7%
emotional78%
intellectual96%
total60%
jestli si to taky chcete zkusit klikněte zde KLIK
tuhle stranku mam z tohohle užasnyho blogu

The O.C.

6. dubna 2008 v 16:03 | Peťule |  THE O.C.
4x 15
Originální název : The Night Moves
Začíná to tím, jak znovu ukazují zemětřesení. Potom to přestane a všichni zjišťují, jak na tom jsou. Taylor se zblázní a vyndá svůj kufřík první pomoci, kde má i konzervy s jídlem, plynové masky a podobně. Ryan zjistí, že je zraněný a krvácí, ale nechce Taylor ještě víc vyděsit a tak si veme bundu, aby nic nepoznala a napíše Sethovi, aby přijeli. Seth se prořekne Summer, že nemá žádné zprávy o Pancakesovi (Palačinkovi) a ta se zděsí a jedou na kole za Ryanem a Taylor. Sandy zatím zjišťuje škody....jsou na molu s ostatními lidmi a organizuje tam pořádek. Seth a Ryan později odjíždí do nemocnice a holkám řeknou, že jenom musí něco zařídit, ty zatím hledají Pancakese. Potom je ale znovu zemětřesení, ale už jen malé a chvilkové. Jenže Sethovi a Ryanovi píchla guma a tak jdou pěšky. Kirsten spadne ze schodů a cítí, že je něco špatně. Holky konečně našly Pancakese, ale má něco s nohou. V tom slyší zezdola nějaké šramotění. Jdou dolu a Taylor vystřelí z pistole, co našla, ale zjistí, že to byla Taylořina matka a postřelila ji do nohy :) A tak ji naloží do vozíku a jedou na kole do nemocnice. Ryan už nemůže dál a tak Seth pokračuje sám. Sandy zatím dovezl Kirsten do nemocnice, ale ještě musejí udělat vyšetření. Julie a Caitlin uvízly se zmrzlinářem v cukrárně. Ten jim ale napovídá, že s nimi molo odplulo, aby si získal Caitlin, do které se zamiloval. Potom je přijde zachránit Ryanův otec Frank a ony zjistí, že jim zmrzlinář lhal. Po cestě domu potkají Setha a odvezou Ryana do nemocnice. V nemocnici se pak všichni potkají a Kirsten přijde za Ryanem a Sethem a řekne jim, že dítě je v pořádku. Summer si vydobila svoje a ukecala lékaře, aby ošetřil Pancakese. Taylor se usmířila s matkou a všichni společně odchází. Sandy, Kirsten, Seth a Ryan jsou před svým domem a plánují, co půjdou dělat, když ale otevřou dveře, zjistí, že celé 2.patro je propadlé dolů a domek u bazénu je zborcený :)
4x16 Konec není blízko, je tady
Originální název : The End's Not Near, It's Here
Díl začíná o 6 měsíců později....Cohenovi bydlí u Julie a Summer, protože jejich dům už nelze opravit. Dovídáme se, že Taylor odjela do Paříže a Ryan se na ni snaží zapomenout. Summer se Sethem nic neřeší a celý den jenom sedí v křeslech a koukají na televizi. Julie si má brát Bullita. Cohenovi hledají nový byt, ale žádný jim nepřipadá jako domov. Sandy se pak prořekne Ryanovi o domu v Berkeley a Ryan se rozhodne tam zajet a požádá Setha o pomoc. Jdou na letiště a potkají tam Summer s Taylor, která se vrátila. S Ryanem se jen tak pozdraví a jdou dál. Taylor zjistí, že ho pořád miluje a Seth pozná, že ji Ryan taky pořád miluje. najdou ten dům, ale zjistí, že tam bydlí dva muži a dům nechtějí prodat. Sandy už chce podepsat smlouvu na nějaký dům, když v tom přijde Bullit, že mu volali kluci, smlouvu podepíše on :) a letadlem je pošle do Berkeley. Když tam dorazí a přemlouvají ty dva muže, Kirsten se udělá špatně a odteče ji plodová voda. Jeden z mužů je porodní asistent a dě´tátko porodí. Julie zjistí, že Kirsten na jejich svatbu nedorazí a tak všichni přijdeou do Berkeley. Caitlin vyzvídá proč se rozešla s Frankem. Dovídáme se, že s ním otěhotněla a on se zalekl. Caitlin jde za Frankem a řekne mu, že je srab. Majitelé domu se rozhodnou, že jim dům prodají a Cohenovi se radují. Pak tam přijde i Summer a Taylor a čtyřka si jde promluvit. Ryan se chce s Taylor usmířit a chce, aby byli přátelé, podají si ruce a v tom se začnou vášnivě líbat a slíkat :) Seth řekne Summer, že by měla jet ochránit svět a podá jí papír ze společnosti GEORGE. Summer dává Julie přívěsek s fotkou Marissy a společně brečí. Vidímě, jak Frank běží na svatbu, ale nikdo tam není. Zavolá Caitlin zrovna když už je obřad a zapne hlasitý odposlech a Frank se Julie za všechno omluví, tak uteče a neví, koho si má vzít. Pak za ní přijde Bullit a ona se usměje.
Potom se přesouváme na parkoviště, kde stojí autobus a Summer se loučí se Sethem, Ryanem a Taylor. Ryan jí poděkuje za lívance :D Pankcakes porodila....Potom nastoupí do autobusu a odjíždí. Dovídáme se, že Julie se nakonec rozhodla si nevzít nikoho a je svobodná matka. Potom najde Summeřiny letáky na vysokou ;) Ryan se loučí s Taylor, která zase jede zpět do Paříže a pak je záběr na Kirsten, Sandyho, Setha a Ryana, jak se objímají a loučí se s domem. Nakonec se Ryan se Sethem taky obejmou. Všichni už odjíždí, ale Ryan ještě zůstává, prochází si dům a vzpomíná, jak tam přišel poprvé a jak poprvé opuštěl Marissu. Pak odjede.
Další záběr je na Ryana, jak stojí na nádvoří Berkeley a je tam plakát : Welcome to berkeley class of 2012!! V dalším záběru je Summer, jak demonstruje a Seth si pak vystříhne obrázek z demonstrace z novin a připíchne si to na nástěnku. Další záběr je na Sandyho, jak učí v nějaké škole. Další záběr na Caitlin na nějaké školní soutěži. V dalším záběru je Julie na promoci na vysoké škole. Caitlin ji tleská spolu s Bullitem, Frankem a jejich synem. A další záběr je na svatbu Summer a Setha :) Ryan a Taylor se na sebe usmívají a vedle Sanydoho a Kisrtem sedí malá Sophie Rose Cohenová ;) No a v dalším záběru vidíme Ryana, jak vychází z nějaké stavby a domlouvá si schůzku....vtom zahlédne kluka, který sedí na zdi a má kolo. Vzpomíná na to, jak tamtenkrát seděl on a nakonec zavolal Sandymu, který si ho vzal domu. Potom Ryan na toho kluka zavolá a zeptá se ho, jestli potřebuje pomoc....

móda v O.C

6. dubna 2008 v 15:51 | Peťule |  THE O.C.

Nej páry

6. dubna 2008 v 15:36 | Peťule |  Ostatní
Tady je 11 nejpopulárnějších párů:
1. MLADÝ IDOL : Zack a Kelly - Saved by the Bell (neznám)
2. NEMOŽNÝ PÁR : Buffy a Angel - Buffy, přemožitelka upírů
3. KLASIKA : Doug a Carol - E.R. (neznám)
4. PŘÁTELÉ : Pam a Jim - The office (Kancelář - neznám)
5. NOVÁČCI : Ned a Chuck - Pushing Daisies (neznám)
6. ZAPŘÍSÁHLÍ NEPŘÁTELÉ : Veronica a Logan - Veronica Mars
7. ZVLÁŠTNÍ PÁR : Fran a Maxwell - Chůva k pohledání
8. JEDEN DRUHÉHO PŘEHLÍŽELI : Ryan a Taylor - the O.C.
9. MANŽELÉ : Tami a Erick Taylor : Friday Night lights (Páteční noční světla - neznám) a Allison a Joe Dubois - Medium (neznám)
10. PÁR, KTERÝ NENÍ : Daniel a Betty - Ošklivka Betty
zdroj: oc-net.blog.cz

H2o Riki a Zane , Cleo a Lewis, Emma a Byron,Ash

5. dubna 2008 v 16:57 | Peťule |  H2o just add water
Rikki a Zane
Cleo a Lewis
Phoebe Tonkin
Emma a BYron
Claire Holt
Emma a Ash

H2O just add water

5. dubna 2008 v 16:46 | Peťule |  H2o just add water
Ahojte lidišky takže tedkom jsem se zamilovala do serialku H2o který běží na Jetix možná si někdo řekne, že je to pro malé děti, ale mě se to prostě líbí tak at si řika každy co chce a jaky mate na tento serial nazor vy?
OBsah: Takže jednoho krasnyho dne 3 děvčata jedou na loďce které selže motor a dostanou se na ostrov Makko. Protože nemají na mobilu signál vydají se do vnitrozemí když jesna z nich Cleo uklouzne a sklouzne se do takové skalky. Další děčata Emma a Rikki se skloznou za ní a objeví měsíční jezírko, když zjistí že je to jedinná cesta ven rozhodnou se to proplavat a jelikože je úplněk tak získají neobyčejné schopnosti a to že se stanou ořskýmy panami.
V tomto seriálu se odeharávají jejich osudy i problémy s kluky atd.
Jejich schopnosti:
Emma- zmrazuje vodu a v druhé sérii se její schopnost rozšíří
Cleo- si s vodou může dělat co chce a v druhé sérii poroučí i větru
Rikki- vodu uvaří a v 2 sérii má i schopnost blesků
jejich fotky:

Emma

Rikki

Cleo

Všechny marmeids

animačka