Červen 2007

Harry Potter a Fénixův řád

23. června 2007 v 15:52 | Peťule |  Harry Potter
obsah Harryho Pottera, Fénixův řád
fotky:

Harry Potter a Fénixův řád
Harry Potter a Fénixův řádHarry Potter a Fénixův řádHarry Potter a Fénixův řádHarry Potter a Fénixův řádHarry Potter a Fénixův řád

Harry Potter a Fénixův řádHarry Potter a Fénixův řádHarry Potter a Fénixův řádHarry Potter a Fénixův řádHarry Potter a Fénixův řád

Daniel ,Ema, Ruppert

23. června 2007 v 15:29 | Peťule |  Harry Potter
Image: Press Conference
Image: Press Conference

Ghost Rider

23. června 2007 v 15:22 | Peťule |  Filmíky
Na tenhleten film se těšim už minimálně měsíc až ho uvidim a chci se s vámi o něj podělit, jelikož o celej film to asi nepujde tak aspon popis a ukázky
takže obsah filmu:
Je tomu už dávno, co hvězdný motocyklový kaskadér Johnny Blaze (Nicolas Cage) uzavřel smlouvu s ďáblem, aby tak dokázal ochránit lidi, ke kterým má nejblíže - svého otce a dětskou lásku Roxanne (Eva Mendes). Nyní si však ďábel přišel vybrat svůj dluh. Přes den Johnny zůstává špičkovým kaskadérem, ale po setmění se mění v Ghost Ridera, jehož údělem je lovit rebelující démony. I přesto, že je nucen bezvýhradně plnit ďáblovy rozkazy, rozhodne se se svým osudem bojovat a využít své prokletí a nově nabyté síly k tomu, aby ochraňoval nevinné.
Ghost Rider Movie Stills: Nicolas Cage, Wes Bentley, Eva Mendes, Mark Steven Johnson
tak a pište mi do komíků jak se vám tenhle film líbí

Paris Hilton

18. června 2007 v 14:23 | Peťule |  Herečky
Tak co si myslíte o tom, že je Paris v domácím vězením jen s elektrickým obojkem na noze.
Vyjádřete svůj názor.Muj nazor je že bohaty lidi maj všechno lehči a že si to měla odpikat když už ji to vyměřily . Pravidla by měli mit všeci stejny.

Ben Browder

13. června 2007 v 16:54 | Peťule |  herci
díváte se na seriál hvězdná brána já moc ne ale hraje tam takovej mocinko krásnej herec

Ben Browder se narodil roku 1962 v americkém státě Tennessee (v Memphisu) jako Robert Benedic Browder. Navštěvoval Střední školu Myers Park v Charlotte, v Severní Kalifornii a získal BS v psychologii na Furmanské Univerzitě. Poté pokračoval ve studiu dramatu v Londýně a tam se také poprvé potkal se svou ženou Francescu Bulle.

V roce 2002 se oba dva přestěhovali do Austrálie, kde společně pracovali na televizním seriálu Farscape. Mají také dvě děti, které ale pečlivě střeží před veřejností. Po několika výstupech na jevišti divadla, včetně tradičního Shakespeara, si Ben zahrál menší role v několika celovečerních filmech, včetně kapitána v Memphis Belle (1990) a roli přechodného přítele v A Kiss Before Dying (1991) se Seanem Youngem a Mattem Dillonem.

Poprvé byl divákům amerických a kanadských televizí představen v seriálu Party of Five (1994). V roce 1999 začal Jim Henson tvořit ve spolupráci se Scifi kanálem televizní seriál Farscape, kde měl hrát Browder hlavní roli amerického astronauta Johna Crichtona. Jeho rodina také vlastní závodní vůz Nascar, který řídí jeho bratr Neil Browder. Jeho oblíbeným filmem je Jeremiah Johnson (1972).
Ben Browder-SGG-054913.jpg

Justin Tiberlake

13. června 2007 v 16:44 | Peťule |  Zpěvačky a zpěváci
nevim jak vy, ale ja si myslim ž je tenhle človíček upa nadhernej krásně zpívá a ten tanec to se musí nechat