Duben 2007

novy spřateleny blog

22. dubna 2007 v 12:08 | Peťule |  Ostatní
stačí jen kliknout

5 díl President Evil

22. dubna 2007 v 11:47 | Peťule |  Veronica Mars
Na Hearstu je Halowenský večírek ,kde Logan ledá veroniku , ale mezitím přepadnou banku a Veronice vezmou řetízek který ji dala Lili.Nakonec zjistí, že pravým viníkem je policista, který celé to přepadení na začátku vyšetřoval. Veronica za ním zajde, předvede mu všechny důkazy a žádá ho, aby jí vrátil řetízek. Policista nejdříve zapírá, ale nakonec se přizná. Veronica mu ukáže, že vše nahrávala na mikrofon a zachvíli přijíždí policie. Veroničin řetízek se nakonec najde, má ho na sobě malá dcera toho policisty. Veronika sedí z autě a jen jí ho vytrhne z krku.. Wallace dělá zkoušku ze strojního iženýrství.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
mindy
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

4 díl Charlie Don't Surf

22. dubna 2007 v 11:36 | Peťule |  Veronica Mars
takže v tomhle dile uvidíme i matta Czuchryho
Je to o tom že Z Loganova účtu ztrácejí peníze a objevují se na účtě jistého Charlieho Stona ,on se vydává za Loganova nevlastního bratra. Když to Logan zjistí tak najde svého pravého nevlastního bratra a nechápe proč´řekl nepravému Charliemu všechny informace o jeho rodině(on to totiž neřekl)
Mezitím Keitha najme Harmony která chce důkaz o tom že její muž ji podvádí.
fotešky:
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

3 díl 3 série

22. dubna 2007 v 11:28 | Peťule |  Veronica Mars
Witchita Linebacker
Veroniku si najal fotbalový hráč, aby mu našla jeho deník přetím než bude hrát jinak ho vyhodí z mužstva. Výsledek odhalení v sesterstvu Veronika napsala do novin a jejich ředitel Dean O Donell chce vědět všechno co veronika ví a pod výhružkami vyhození ze školy ji nutí ji to říct. Veroniku také se zajímá o to kde tráví svůj volný čas Logan a sleduje ho ažna ilegální gambling.Veronika přesvědčí Keithe aby dal místo v jeho kanceláři Weevilovi.
fotešky:
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
http://somethingpretty.free.fr/logan-veronica/photos/cap-saison3/303_004.jpg
http://somethingpretty.free.fr/logan-veronica/photos/cap-saison3/303-6.jpg

2 díl 3 season

21. dubna 2007 v 16:06 | Peťule |  Veronica Mars

Veronika je najatá do školních novin, aby udělala článek o tajném spolku Zeta Theta klubu sesterstva kterého se zúčastnila i znásilněná Parker .Když veronika skoumá dům sesterstva a zjistí že všechno co v něm viděla není tak jak to ve skutečnosti vypadá. Mezitím Logan a Wallace se zúčastní experimentu v rolích vězňů a věznitelů na hodině sociologie, která zkouší jejich psychiku.

1 díl 3 série

19. dubna 2007 v 20:05 | Peťule
anglicky WElcome wagon
Veronika,Logan,Walace a Mac se dostali na vysokou školu Hearst. Walace poprosí veroniku o pomoc když jeho spolubydlícímu Pizovi ukradnou všechny věci. Její táta má problémy protože pomohl utéct Kendal a trestancovi.
tak to je zkracena verze
a toto dlouha zdroj je kristenbell.blog.cz
Veronica, Wallace a Mac nastupují na vysokou školu Hearst. Veronica začne chodit na hodiny "Kriminologie", kde se jí hned první hodinu podaří zazářit a vyřešit cvičný případ, který jim zadá jejich učitel. Po škole se Veronica setká s Loganem. Ten se zmíní o tom, že na Hearst byl přijat i Dick. Za Keithem přijde Vinnie a nabízí mu případ, na kterém by mohli pracovat společně. Ale Keith odmítá, má totiž spoustu práce s případem od Kendall. Dozvídáme se, že Keith nakonec za Veronicou do New Yorku přijel, ale až s třídenním zpožděním. Wallace se seznámí se svým novým spolubydlícím Pizem a nabídne mu, že mu pomůže s vybalováním věcí. Když ale dojdou k Pizovu autu, tak zjistí, že všechny Pizovy věci (oblečení, notebook, kytara) jsou pryč. Někdo mu je ukradl. Wallace zavolá Veronice a ta souhlasí s tím, že pomůže Pizovi najít jeho věci. Piz si vzpomíná, že mu nějaká blondýna nabídla, že mu jeho věci pohlídá. A vydávala se za členku uvítacího školního výboru. Veronica se vydá společně s Mac a její spolubydlící Parker, Wallacem a Pizem na koncert jedné skupiny. Myslí si totiž, že by tady mohla získat pár informací. A má pravdu. Seznamí se tu s několika kluky, kteří tvrdí, že viděli jak Pizovi kradou věci. Viděli jak nějaká blondýna a dva muži nakládají spoustu věcí do dodávky. Keith odjíždí na pár dní z města. Má totiž na starosti vyzvednutí bratra Liama Fitzpatricka (Cormaca) z vězení. Cormac mu děkuje, za to že se postaral od Kendall a dostal jí z dosahu Liama. Cormac si totiž myslí, že Liam po Kendall stále jde a chce po ní část peněz.

Ve škole se koná demonstrace bránící práva znásilněných žen. Vede ji studentka, která má oholenou hlavu a která chce prosadit u po vedení školy určité bezpečnostní požadavky. Mac spí v posteli ve svém pokoji a slyší, že na dveře klepe nějaký "nápadník" její spolubydlící Parker. Jde otevřít a zjistí, že to je Dick. Oba jsou z tohoto setkání překvapení a Dick si to neodpustí a poví Mac, že Beaver jí nikdy neměl rád. Veronica objeví na internetu inzerát na prodej Pizovy kytary. Společně s Pizem se tedy vydá za mužem, který tu kytaru nabízí. Veronica si v mužově bytě všimne fotky, na které je vyfocený s nějakou blondýnou. Pak jí také dojde, že ten muž je spojený s těmi kluky, s kterými Veronica mluvila na koncertě a kteří jí měli nasměrovat nesprávným směrem. Veronica se spojí se zástupcem šerifa - Sacksem a vypoví mu celý Pizův příběh a také to, že už ví, že ty věci mu ukradl ten muž. Sacks se vydá toho muže zatknout. Piz má opět svou kytaru a poděkuje Veronice za pomoc. Veronica a Mac se chystají jít na koncert nějaké skupiny. Mac si ale zapomněla lístky v pokoji, ve kterém je zrovna Parker s nějakým mužem a vypadá to, že se dobře baví. Veronica se nenápadně vplíží do pokoje a lístky vezme. Všimne si, že Parker leží v posteli s nějakým mužem a tak raději rychle zase odejde. Keith doveze Cormaca za Kendall, která teď žije v jakémsi domku u silnice poblíž pouště. Kendall je štěstím bez sebe, že Coramaca vidí a děkuje Keithovi. Ten si zajde pro nějaké dokumenty do auta a zjistí, že tam měl štěnici od Vinnieho. Rychle se vydá za Kendall do domu a stane se svědkem toho, jak Cormac Kendall zastřelí. Když Cormac spozoruje, že to vše Keith viděl, střelí i po něm. Keithovi se podaří utéct, ale je jasné, že se moc daleko nedostane. Cormack mu vysvětlí, že teď v noci je moc zima a že pro jeho mrtvolu si přijde ráno. Dick zajde za Loganem do jeho bytu a žádá ho o to, zda by u něho mohl bydlet. Je hodně zmlácený a vypadá celkově špatně. Mac se ráno probudí ve svém pokoji a zjistí, že Parker má oholenou hlavu a brečí, že jí někdo znásilnil.

prci prci prcičky 5

15. dubna 2007 v 14:32 | Peťule
už jsou na světě a řeknu vam je to fakt dobrej fillmik
jediny kdo v tomhle filmiku zustal je Jimův otec
Jinak je to cely o bratrancovi Stiflera kter dostane od sve holky volnáska a může si dělat co chce a tak jede se dvma kámošema na nahou míli což je že musí všichni se svlíknout do naha a míli ěžet je to taková školní akce vysokoškoláků.
American Pie 5 The Naked Mile - Flixster Photo
kdyby ste chtěli vědět něco vic tak stači napsat ten filmik sem viděla

Veronica a Logan ve 3 season

15. dubna 2007 v 10:13 | Peťule |  Veronica Mars
1 dil 3 season

veronika Mars 3 série

14. dubna 2007 v 14:49 | Peťule |  Veronica Mars
takže ted Veroniku nebudou dávat teda 3 sérii tak vám tovynahradím nějakejma foteškama a taky sem přidám díly zatim fotešky , jo a abch nezapomněla misto Veroniky bude ted byvat Wolker Texas Ranger (to se mi teda vůbec nelíbí) a ja ajkmile zjistim kdy budou dávat 3 sérii tak to tady mate
řekla bych že tohle bude Parker